Agroturystyka - Pensjonat SAD - Podgórzyn
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Podgórzyn. Powrt na stron gwn

Jesteś 79912
gościem
na naszej stronie


Start


Nowo wybudowany obiekt zaprojektowany z myślą o usługach agroturystycznych, oferuje 5 pokoi 2-osobowych. Każdy pokój wyposażono w łazienkę. Dwa z nich to pokoje większe, rodzinne wyposażone w łóżko standardowe i lóżko poszerzone przeznaczone każdy dla 3 osób / np rodzice z dzieckiem lub 3 osobowa rodzina/ . Można też tam wstawić tzw dostawkę dla większej wygody. Pobyt w obu typach pokoi jest zróżnicowany cenowo.
Nasze gospodarstwo jest przyjazne dla osób niepełnosprawnych dzięki zabudowie parterowej i wygodnym wnętrzom. Łatwo do nas dojechać. Gospodarstwo znajduje się w pobliżu głównej drogi Jelenia Góra-Cieplice-Karpacz - w odl. 10 km od centrum Jeleniej Góry i 2 km od Uzdrowiska Cieplice oraz w odl. 8 km od Karpacza i Szklarskiej Poręby. W pobliżu zlokalizowany jest przystanek autobusowy PKS trasy Jelenia Góra- Karpacz.  Położenie na skraju wsi Podgórzyn poza zwartą zabudową sprawia, że Goście korzystają w czasie pobytu z ciszy a dzięki rozległemu terenowi rekreacyjnemu z intymności i mogą się rozkoszować widokami.

Z okien rozpościera się wspaniały widok na pasmo Karkonoszy od Śnieżki przez Wielki i Mały Szyszak i Smogornię. Położenie wśród pól uprawnych gwarantuje ciszę i relaks na łonie przyrody. Budynek otoczony jest dużym, zielonym terenem rekreacyjnym, a założona plantacja malin i jeżyn wraz z rozległym sadem owocowym zapewnią miłym gościom swieże owoce.
Oferujemy przejażdżki rowerami po licznych ścieżkach rowerowych, wypoczynek w ciszy i spokoju, spacery po okolicznych lasach (również grzybobranie). Na życzenie gości oferujemy wyżywienie HP ze specjalnością kuchni śródziemnomorskiej.

Amatorów nordic walking czekają świetne trasy spacerowe. Dla początkujących instruktaż na miejscu /uprawnienia basic instructor/. W obiekcie dostep do internetu WiFi.
Przy budynku mamy dogodny parking. Możliwe jest też garażowanie samochodu.
Gwarantujemy komfortowy pobyt w rozsądnej cenie.

Goście mają też do dyspozycji pawilon biesiadny z paleniskiem czynny cały rok.


W pobliskim / 3 km/ uzdrowisku Cieplice Śląskie jest możliwość wykupienia zabiegów. Można tam też skorzystać z nowego aquaparku Termy Cieplickie .


Copyright 2000 - 2021 | Zaloguj |